DWÓJKOLANDIA

Ogłoszenie wyników Konkursu plastycznego “Zimowe okno”

12 marca w Szkole Podstawowej nr 2 podczas dnia otwartego zostali ogłoszeni laureaci tegorocznego konkursu plastycznego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice Daniela Begera “ZIMOWE OKNO” organizowanego przez naszą szkołę. Celem konkursu było pobudzenie wyobraźni dzieci, uwrażliwienie na piękno przyrody zimą oraz rozwój wyobraźni plastycznej przez twórczą interpretację przyrody. Prezydent Świętochłowic Pan Daniel Beger wręczył obecnym laureatom nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Po uroczystym wręczeniu nagród przedszkolaki miały szansę na poznanie naszej szkoły.

W kategorii wiekowej 3-4 latki :

III miejsce zajęła Łucja Dzikowska

II miejsce zajął Szymon Żmuda

I miejsce zajęła Natalia Kamińska

W kategorii wiekowej 5-6 latki:

III miejsce zajęła Julia Lytek

II miejsce zajął Mikołaj Dobisiak

I miejsce zajęła Kinga Kołodziej

Nagrody, które nie zostały odebrane zostaną dostarczone do przedszkoli w tym tygodniu.