W roku szkolnym 2023/24 opiekę nad dziećmi sprawują wychowawcy:

mgr Patrycja Pietrzyk
mgr Agnieszka Sadłowska
mgr Nicola Szpitol

Organizujemy konkursy świetlicowe, ale także włączamy się w konkursy międzyświetlicowe w naszym mieście. Bierzemy udział w ciekawych i interesujących programach/projektach ogólnopolskich.
Obchodzimy święta kalendarzowe oraz świetlicowe.
Staramy się słuchać i obserwować naszych uczniów, aby móc organizować zajęcia zgodnie z ich uzdolnieniami, chęciami.
Stwarzamy uczniom warunki do odrabiania prac domowych oraz dbamy o dobrą atmosferę i integrację uczniów.
Współpracujemy z wychowawcami klas, pedagogiem, psychologiem i logopedą szkolnym w celu doskonalenia naszych działań, które jak najlepiej służyć mają  wychowankom świetlicy szkolnej.

Posiadamy bogatą ofertę zajęć, z których każdy może wybrać coś dla siebie:

Poniedziałekzajęcia kreatywne
Wtorekrealizacja zadań z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego “Gramy Zmysłami” III edycja
Środa kółko LEGO
Czwartekrealizacja zadań z projektu ,,Zabawa Sztuką”
Piątkidisneyowskie piątki

Świetlica szkolna przeznaczona jest dla uczniów klas 1-3. Mieści się na parterze szkoły, tuż przy gabinecie psychologa i pedagoga szkolnego. Świetlica funkcjonuje od godziny 06:30-16:00.
Aby zapisać dziecko należy złożyć wniosek, który jest do pobrania w świetlicy szkolnej.