Multimedia

Stacyjkowo- dzień otwarty SP2

12 marca gościliśmy u nas przedszkolaki, które razem z rodzicami odwiedziły naszą szkołę, aby zobaczyć salę, poznać nauczycieli, wziąć udział w ciekawych zajęciach i przede wszystkim dobrze się bawić W zabawach uczestniczyły aktywnie Teletubisie , ale byli też bohaterowie bajek, znanych i lubianych Przygotowane gry i zabawy ruchowe, prace plastyczne, chillroom, czytanie, granie na instrumentach […]

12 marca gościliśmy u nas przedszkolaki, które razem z rodzicami odwiedziły naszą szkołę, aby zobaczyć salę, poznać nauczycieli, wziąć udział w ciekawych zajęciach i przede wszystkim dobrze się bawić 🤹‍♀️🥳🎊W zabawach uczestniczyły aktywnie Teletubisie 💛💚❤️💜, ale byli też bohaterowie bajek, znanych i lubianych
Przygotowane gry i zabawy ruchowe, prace plastyczne, chillroom, czytanie, granie na instrumentach i zabawy na tablicy multimedialnej – podobały się dzieciom, jak również rodzicom.
Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc naszych rodziców, a pani Justyna, która potrafi wyczarować cuda z balonów miała ręce pełne roboty 🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈i niekończącą się kolejkę.
Zapraszamy do Nas we wrześniu 🫶