Z życia szkoły

CO TO JEST TOLERANCJA? 

2 grudnia klasa 2b spotkała się z uczestnikami ( osoby niepełnosprawne) Warsztatów Terapii Zajęciowej TPD w Świętochłowicach. Uczniowie pod okiem terapeutów uczestniczyli w zajęciach artystycznych, muzycznych, kulinarnych w różnych pracowniach.

 Wspólnie z podopiecznymi warsztatów przygotowali ozdoby z koralików i kartki świąteczne, upiekli pierniki, śpiewali i muzykowali wraz ze wspaniałym zespołem TOLERANCJA. Zajęcia zakończyły się słodkim poczęstunkiem – wspólnie przygotowane pierniki były pyszne!!! To było bardzo ciekawe i wesołe spotkanie, dzięki któremu każde dziecko zrozumiało, co to jest tolerancja i teraz wie, jak zachować się w towarzystwie osób niepełnosprawnych.

Serdeczne podziękowania dla pracowników i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej TPD, a szczególnie dla naszej klasowej mamy p. Jadwigi Luszczyk za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie.