Dla rodziców

ANGIELSKI DLA DZIECI

Nasza szkoła jest jedyną placówką w Świętochłowicach, w której właśnie te ciekawe zajęcia mogą mieć miejsce, zatem już dziś zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Na koniec tygodnia mamy świetną wiadomość dla naszych uczniów, którzy chcą dodatkowo rozwijać swoją znajomość języka angielskiego. Już wkrótce na terenie naszej placówki będą mogli skorzystać z oferty szkoły języków obcych “Świat języków” z Bytomia, która od wielu lat w ościennych miastach organizuje podobne kursy dla dzieci. Kursy tej szkoły skierowane są zarówno dla uczniów klas 1-8, ale również dla przedszkolaków w ramach programu “Teddy Eddie”. Nasza szkoła jest jedyną placówką w Świętochłowicach, w której właśnie te ciekawe zajęcia mogą mieć miejsce, zatem już dziś zachęcamy do zapoznania się z ofertą ⤵️⤵️