Multimedia

Zwycięstwo SP2 w biegowej Sztafecie Pokoleń!

Reprezentanci świętochłowickiej Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w biegowej Sztafecie Pokoleń, organizowanej w ramach Katowickiego Festiwalu Biegowego. W sztafecie ramię w ramię walczyli przedstawiciele uczniów, rodziców i nauczycieli.

 Nasi biegacze zwyciężyli w kategorii szkół podstawowych. Nagrodą był piękny puchar oraz bon na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Była duża rywalizacja, wszyscy byliśmy maksymalnie  zmobilizowani – komentował po biegu Mateusz Węglarczyk, uczeń klasy sportowej. Od lat bierzemy udział w tej imprezie, a zaangażowanie naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli pokazuje, jak ważne miejsce zajmuje sport w SP 2 – podkreśla dyrektor szkoły, pan Marek Reich. Wszystkim serdecznie gratuluję tego występu! – dodaje pan dyrektor.