Multimedia

Świętochłowiccy wolontariusze straszyli biegaczy!

Świętochłowiccy wolontariusze straszyli biegaczy! I to całkiem legalnie, bo podczas biegu IX Siemianowickie Nocne Marki, rozegranego w miniony weekend w parku Rzęsa.

Młodzi świętochłowiczanie, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2, przygotowali straaaszne przebrania i mimo niesprzyjającej aury stawili się do pomocy organizatorom biegu. Do ich zadań należała obsługa punktu odżywczego, depozytu oraz zabezpieczenie trasy. Biegacze chwalili nasze przebrania, a także dziękowali za pomoc – relacjonowała Nadia Mol, uczennica klasy ósmej. Trochę zmokliśmy, ale generalnie bawiliśmy się świetnie! – dodała po zakończeniu imprezy.

Każdy z wolontariuszy otrzymał certyfikat, potwierdzający udział w wolontariacie oraz pamiątkowe gadżety od organizatorów. Kolejna okazja do pomocy już na początku grudnia, podczas Biegu Mikołajkowego.