Multimedia

Rusza XXVIII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta!

Rusza XXVIII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta!

W przyszły poniedziałek startuje XXVIII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice. Organizatorem Turnieju jest świętochłowicka Szkoła Podstawowa nr 2, we współpracy z UKS Dwójka Świętochłowice. Do zmagań zgłosiło się 16 drużyn, złożonych z mieszkańców Świętochłowic, pracowników miejskich firm i instytucji czy grup znajomych. Zmagania drużyn można oglądać codziennie od 13 listopada. Wielki finał odbędzie się w piątek, 17 listopada. Początek wszystkich meczy o godzinie 16:30, w sali gimnastycznej SP 2. Wszystkie aktualności, dotyczące Turnieju, można także śledzić na facebookowym wydarzeniu na stronie SP2. Zachęcamy do kibicowania!