Multimedia

Rodzinny Piknik dla Zdrowia pełen atrakcji i wrażeń.

Bardzo dziękujemy zwłaszcza pani Joannie Gwóźdź! Serdeczne podziękowania kierujemy także dla wszystkich zaangażowanych rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły oraz uczniów. Bez Was ta impreza nie byłaby możliwa!!!

Każdy znalazł coś dla siebie. Młodsze dzieci chętnie skakały na dmuchańcu, a starsi (i dorosli) bawili się rzucając piłkami do ogromnej tarczy (i pomimo rozmiaru, nie zawsze było łatwo trafić).
Jak zwykle na wysokości zadania stanęli rodzice piekąc wyśmienite ciasta. Kto nie lubi słodkiego, mógł się posilić wojskową grochówką przygotowaną przez pasjonatów wojskowości. Poza tym DJ Max Van B Patryk Baraniok umilał nam czas fantastyczną muzyką, a zespół Graffiti występem cheerleaderek.  Cieszymy się też z tego, że dużo osób skorzystało z możliwości zarejestrowania się w bazie Dawców Szpiku Kostnego. Można było również oznakować rowery dzięki Straży miejskiej.
 Natomiast profesjonalne zdjęcia wykonał pan Rafał Zduńczyk.