Dla rodziców

Piknik rodzinny w SP2!

Tegoroczny piknik rodzinny był wyjątkowo udany. Wiele atrakcji dla dzieci i rodziców udało się zorganizować dzięki zaangażowaniu rodziców i nauczycieli, życzliwości naszych przyjaciół, a także kreatywności naszych uczniów. Głównymi atrakcjami był występ zespołu muzycznego „Tolerancja”, zespołu tanecznego „Cheerleaders graffiti”, a także Grupy Zumba Kaśki Wyciślok .

Program artystyczny był nie tylko zróżnicowany, ale tez bardzo atrakcyjny. „Tolerancja” była świetnym akcentem muzycznym, cheerleaderki dały piękny pokaz wizualny, a grupa zumby wciągnęła do tańca zarówno rodziców, jak i najmłodszych uczestników pikniku.
W trakcie i po występie można było korzystać ze stanowisk znakowania rowerów, malowania twarzy, była też foto- budka, gogle VR, możliwość analizy wieku organizmu 😊 była też pani pielęgniarka, do której można było się zwrócić o pomiar ciśnienia.
Było więc wszystko – co powinno się znaleźć na pikniku.
Piknik uznaliśmy za bardzo udany, furorę zrobiły również pląsające pluszaki. Była żyrafa, pancernik, Myszka Miki i Pan Miki, było kilka Ciasteczkowych Potworów ze Stowarzyszenia Wszyscy Razem, Wszyscy Równi, a wraz z nimi “Świonek” czyli maskotka Straży Miejskiej, która edukowała dzieci w kwestiach związanych z poruszaniem się na rowerze.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować tak fantastyczne popołudnie. Teraz czekamy na kolejny piknik za rok!