Multimedia

Otwarcie biblioteki szkolnej.

W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy Pani Monice Gondek-Chmielińskiej i Pani Aleksandrze Cupok-Kokoszce, które stworzyły projekt biblioteki i zadbały o jej wygląd przy ogromnym wsparciu naszego szkolnego rzemieślnika Pana Ryszarda Siegerta.

Wczorajszy dzień był pełen wrażeń, gdyż odbyła się również niecierpliwie wyczekiwana uroczystość otwarcia biblioteki po remoncie, którego dokonaliśmy dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Na uroczystość przybyły wszystkie osoby, które wspomagały nas w remoncie i wyposażeniu biblioteki -przedstawiciele władz Miasta Świętochłowice, Rady Rodziców, Fundacji “Zdrowa szkoła” oraz przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2. Uczniowie z klasy 3b czynili honory przecinając wstęgę i testując kącik czytelniczy. Zebrani z podziwem ocenili zmiany, jakie dokonały się w bibliotece szkolnej, która całkowicie zmieniła swoje oblicze. Wierzymy, że nasi uczniowie będą teraz jeszcze częściej odwiedzać to miejsce, dzięki czemu wzrośnie poziom czytelnictwa w naszej szkole.
Zdjęcia: Rafał Zduńczyk, SP2