Multimedia

BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!

2 marca nasi  uczniowie: Nadia Książek (1a), Lena Sichma (2a), Błażej Bienek (3b), Lena Niewiadomska (5b), Bartłomiej Goły (5as) i  Antonina Molata (8bdj) reprezentowali naszą szkołę w miejskich eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Mały OKR, który odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym im. J.Kochanowskiego.  Wszyscy byli doskonale przygotowani i  zaprezentowali się wspaniale. W każdej kategorii nasi uczniowie zajęli czołowe miejsce: […]

2 marca nasi  uczniowie: Nadia Książek (1a), Lena Sichma (2a), Błażej Bienek (3b), Lena Niewiadomska (5b), Bartłomiej Goły (5as) i  Antonina Molata (8bdj) reprezentowali naszą szkołę w miejskich eliminacjach Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Mały OKR, który odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym im. J.Kochanowskiego.  Wszyscy byli doskonale przygotowani i  zaprezentowali się wspaniale.

W każdej kategorii nasi uczniowie zajęli czołowe miejsce:

– w kategorii recytacji poezji klas 1-3 – II miejsce zdobył Błażej Bienek

– w kategorii recytacji poezji i prozy klas 4-6 – III miejsce zdobył Bartłomiej Goły

– w kategorii poezji śpiewanej klas 7-8 – I miejsce zdobyła Antoniny Molata

Gratulujemy naszym laureatom, a za Antoninę trzymamy kciuki i życzymy sukcesu w kolejnym, regionalnym etapie konkursu, który odbędzie się pod koniec marca w Katowicach.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI !!!