Multimedia

Biegowe pokolenia na starcie!

Sobotnia aura sprzyjała wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu.

Dlatego też uczniowie, rodzice i nauczyciele ze świętochłowickiej Szkoły Podstawowej nr 2 stawili się w Katowickim Parku Leśnym, aby wziąć udział w biegowej Sztafecie Pokoleń, organizowanej w ramach Katowickiego Festiwalu Biegowego. Wspólny start w sztafecie to nie tylko świetna okazja do integracji i sportowej zabawy, ale także szansa na zdobycie bonów na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Świętochłowicka sztafeta okazała się niepokonana, po emocjonującym finiszu ósmoklasisty Michała Gajdzika zwyciężyła w klasyfikacji generalnej i oczywiście szkół podstawowych. Ale na ostateczny sukces zapracowali wszyscy biegacze, dając z siebie wszystko. Cieszę się, że po raz drugi mogłem wziąć udział w tym wydarzeniu – komentował po biegu pan Marcin Kosno, który biegał wraz z córką Laurą. W tym roku udało się wygrać, choć nie tylko o to tu chodzi. Atmosfera w naszej drużynie była świetna, podobnie jak doping, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. To było bardzo udane przedpołudnie! – podsumował. Wielkie brawa dla biegaczy!!