Multimedia

Międzynarodowa strefa offline-chillroom.

We współpracy z Fundacją “Szkoła z Klasą” w obecności władz miasta, rodziców, uczniów i sponsorów otwarta została “Międzynarodowa strefa offline”. Miejsce, które będzie służyło do relaksowania, odpoczywania, pobytu z innymi, rozmawiania w wyciszonym pomieszczeniu. Dziękujemy inicjatorkom projektu Pani Joannie Sygudzie, Pani Aleksandrze Cupok-Kokoszce, Pani Monice Gondek-Chmielińskiej, Pani Patrycji Pietrzyk oraz wszystkim zaangażowanym pracownikom szkoły, dzięki […]

We współpracy z Fundacją “Szkoła z Klasą” w obecności władz miasta, rodziców, uczniów i sponsorów otwarta została “Międzynarodowa strefa offline”. Miejsce, które będzie służyło do relaksowania, odpoczywania, pobytu z innymi, rozmawiania w wyciszonym pomieszczeniu. Dziękujemy inicjatorkom projektu Pani Joannie Sygudzie, Pani Aleksandrze Cupok-Kokoszce, Pani Monice Gondek-Chmielińskiej, Pani Patrycji Pietrzyk oraz wszystkim zaangażowanym pracownikom szkoły, dzięki którym zyskaliśmy tak fajne miejsce w szkole. Dziękujemy również firmie “Akustonic” i Państwu Sas za doposażenie pomieszczenia w panele wyciszające. Od dzisiaj uczniowie i uczennice naszej szkoły mogą korzystać ze wspólnie tworzonej od marca 2023 r. Strefy “Chillroomu”.
Zdjęcia: Rafał Zduńczyk, SP2