DWÓJKOLANDIA

Dzień otwarty w SP2!

"Stacyjkowo", czyli dzień otwarty w świętochłowickiej Szkole Podstawowej nr 2, odbył się w miniony wtorek. Zaproszono przedszkolaków wraz z rodzicami, aby mogli poznać i obejrzeć szkołę.

Przyszli pierwszoklasiści wzięli udział w ciekawych zajęciach, podczas których poza dobrą zabawą, mogli zobaczyć jak wyglądają klasy, w których przyjdzie im się uczyć od nowego roku szkolnego. Poznali również nauczycieli i przyszłych wychowawców. Podczas gdy dzieci pod opieką nauczycieli naszej szkoły bawiły się i uczyły, rodzice mogli spotkać się z dyrektorem szkoły, panem Markiem Reichem, który opowiedział o najważniejszych aspektach placówki, a następnie obejrzeć szkołę i porozmawiać z nauczycielami.  Dziękujemy przedszkolakom i ich rodzicom za wizytę w naszej szkole. Było nam bardzo miło Was gościć i mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu – podsumowują organizatorzy. Zapraszamy do SP2!